Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 26 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 26 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Ce ai visat aseara? Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Ce ai visat aseara? 2954zfc Ce ai visat aseara? 2445rue Ce ai visat aseara? Juv5ev
Ce ai visat aseara? 2ldhlro
Top postatori
Dari
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
bittersweet.<3
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
Iris
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
Izzie
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
Shuiro
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
Melcu'
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
Puppet
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
Oany
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
S K I Z O
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 
ღAnnieღ
Ce ai visat aseara? Vote_lcapCe ai visat aseara? Voting_barCe ai visat aseara? Vote_rcap 

 

 Ce ai visat aseara?

In jos 
+6
Puppet
Izzie
S K I Z O
Oany
Iris
~Crazy*_*K1d~
10 participanți
AutorMesaj
~Crazy*_*K1d~
Boboc
Boboc
~Crazy*_*K1d~


Numarul mesajelor : 80
Puncte : 81
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/10/2009
Varsta : 28
Localizare : *_* In ŢaRa MiNuNiLoR *_*

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:37 pm

So....ce ati visat aseara?daca nu va place jocul o sa o rog pe Devy sa stearga topic`ul Neutral


Eu am visat ca fac revelionul cu prietenii:X:XA fost frumoos::X:X



............................................................................................................
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:47 pm

Azinoapte n-am visat nimic, sau cel putin nu-mi amintesc. Stiu ca acu' recent am visat ca venea sfarsitul lumii si ne-am dus toti in o casuta de pe un copac. Ah, si maicamia imi zicea sa ma spal. Ce ai visat aseara? Icon_lol
Sus In jos
Oany
Avansat
Avansat
Oany


Numarul mesajelor : 234
Puncte : 279
Reputatie : -4
Data de inscriere : 13/09/2009
Localizare : Caut norisori pufosi cu Seby :))

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 1:24 am

Phai am visat ca ma intalneam cu Seby (baiatul de care imi plc) la un party ca vorbeam si ca accepta sa fim prietenii..APoi a fost ciudat..El a inceput sa danseze dansuri populare!!! Laughing
Sus In jos
S K I Z O
Avansat
Avansat
S K I Z O


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 213
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 113
Localizare : Sub Pat

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 6:53 pm

Oaaanny = ))

Populara zici? = ))
Sus In jos
Izzie
Avansat
Avansat
Izzie


Numarul mesajelor : 408
Puncte : 424
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/09/2009

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 9:06 pm

Aseara nu mai stiu daca am visat.Parca am visat o sedinta cu parintii.=]]
Sus In jos
http://www.creativity-girls.forumgratuit.ro
Puppet
Avansat
Avansat
Puppet


Numarul mesajelor : 299
Puncte : 326
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/01/2010

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 1:35 am

Am visat ca sunt cu cea mai buna prietena a mea si fiecare ne sarutam cu fostul prieten al celeilalte. Shocked
Sus In jos
http://succoncentrat.hi5.com
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 7:22 pm

Am visat ca partecipam la un concurs in care se castiga banet, si mie nu imi dadeau nimic chiar daca raspundeam corect.
Sus In jos
Ade.
New
New
Ade.


Numarul mesajelor : 14
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe aici..p undeva:]

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 8:47 pm

Hey yoooo!
Eu am visat ca....eram la o petrecere cu omeni ff importanti shi yo am inceput sa dansez pe masa de sedinta Smile)Smile)
Sus In jos
cherri.
New
New
cherri.


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 21
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/04/2010
Localizare : pe scaun.scaunul sta pe covor,covorul pe parchet,parchetul pe ciment,cimentul pe pamant,pamantul pe scoarta si scoarta pe magma!

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 7:29 am

cosmar,cosmar,cosmar!

am visat ca eram nevasta profului de mate si imi zicea ca nu imi ia cadou de craciun pentru ca nu am facut bine problema si am luat 4 Neutral nici in vise nu scap de ox!
Sus In jos
Pix
New
New
Pix


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/04/2010
Localizare : hmm, prin romania :-??

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:21 pm

Am visat ca ma pica profa de religie daca nu joc intr'o sceneta cu 3 ingeri sau ceva Suspect
Si ca trebuia sa trec un rau mare , lung, si ca mai aveam putin si ma inecam :-s
Si ca mi'am luat pisica
[3 visuri la pret de 1 !]
Sus In jos
cherri.
New
New
cherri.


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 21
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/04/2010
Localizare : pe scaun.scaunul sta pe covor,covorul pe parchet,parchetul pe ciment,cimentul pe pamant,pamantul pe scoarta si scoarta pe magma!

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 7:24 pm

Nooow...ce se intampla cand adormi pe la 3:
Am visat ca vorbeam cu un tip pe care il urasc pe mess and he was like "si n-am prietenaaa,stii..." and i was like "uhuh...so what?" si apoi a venit frate-meo in peisaj si a inceput sa-mi citeasca arhiva,eu am iesit de pe mess si m-am trezit cu ideea "ba,tre' sa intru sa vorbesc cu ala!" pana mi-am amintit ca i-am dat ignore...
Sus In jos
dennnny_kiro
Boboc
Boboc
dennnny_kiro


Numarul mesajelor : 61
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 29
Localizare : sibiu

Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 12:13 am

eu rar tin minte ce visez....
da aseara am visat ceva.... am visat ca eram pe scarile de la scoala si fostul meu prieten trecea pe langa mine [tin sa mentionez ca sedeam pe scari].... si dupa vroiam sa ma duc dupa el dar m-am trezit.... Neutral
Sus In jos
http://dennykiro.hi5.com
Continut sponsorizat





Ce ai visat aseara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai visat aseara?   Ce ai visat aseara? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai visat aseara?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Cafenea :: Games and Funny-
Mergi direct la: