Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Life found in a closet Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Life found in a closet Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Life found in a closet Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Life found in a closet Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Life found in a closet Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Life found in a closet Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Life found in a closet Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Life found in a closet Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Life found in a closet Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Life found in a closet 2954zfc Life found in a closet 2445rue Life found in a closet Juv5ev
Life found in a closet 2ldhlro
Top postatori
Dari
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
bittersweet.<3
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
Iris
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
Izzie
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
Shuiro
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
Melcu'
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
Puppet
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
Oany
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
S K I Z O
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 
ღAnnieღ
Life found in a closet Vote_lcapLife found in a closet Voting_barLife found in a closet Vote_rcap 

 

 Life found in a closet

In jos 
AutorMesaj
Johanna
Boboc
Boboc
Johanna


Numarul mesajelor : 149
Puncte : 167
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Life found in a closet Empty
MesajSubiect: Life found in a closet   Life found in a closet Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 11:55 pm

Si iata cum nimic nu mai conteza cand moartea iti da ocol...si atuunci ai face bine sa nu o bagi in seama...daca vrei sa mori, vei muri...drama este o chestie idioata, Steffa mea avea dreptate...sinuciderea e un teribilism...nu vreau sa ma pierdeti...cine va mai preda "Proiectia"...de azi urasc matematica...prietenii mei...call me...ceilalti ...see how does it feel...ca la Cinema Bizarre...tati, chir daca ai fost un om rau si m-ai facut sa plang azi si m-ai adus la un pas de infarct si nu o sa mai am incredere sa te las acasa singur, si ca o sa iti fac scandal cand vii acasa te iubesc..pooop.

TAKE IT YOUR OWN

Nu ma luati pe mine cu din astea…e ca si cum ati critica debiltul meu verbal…
Haide sa facem ordine in ganduri si in agenda:
1. Robert mi-a promis ca ma duce la o prajitura…si a uitat…i-am amintit azi si iar a uitat…whatever…dar dace aveti ocazia sa il stresati amintindu-i…faceti-o pentru mine…multumesc! Bun…si legat de asta…daca se mai simte cineva dator, Ioana e disponibila incepand de marti dupa-amiaza pana pe 4 ianuarie…
2. Cea mai stresanta intrebare: “Ce ai facut la olimpiada?”…de ce oameni buni ma chinuiti?…parca stiti ca sunt o imensa ametita si ca merit vreo doi pumni(nu ca nu i-am primit deja in alte imprejurari ) pentru cat am gresit asa…degeaba la gramatica…va place sa ma torturati…masochistilor…decat sa imi zdrobiti sufletelul…mai bine bagati-mi un compas in vena…ca la ala…sa-mi vedeti sangele pe pereti…sau multe alte idei pe care pot sa vi le dau particular…(pentru inlaturarea unui complot masiv…)
4. Astazi, dupa ore, ascunsi de draperiile stricate prin care se vede tot in clasa…s-au nascut in inima Colegiului National “Costache Negruzzi” doua personaje ale prozei ioniene…Tembela si Tontelol(interpretati remaracabili de asa-zisii Stefana si Cosmin-numele sunt autentice si reprezinta apelativele pe care cei doi le folosesc pentru a-si regala datoriile constand in: bisnita cu caiete de alebra/geometrie, furnizare de droguri:chestii care diminueaza considerabil cantitatea de bunavointa si creaza boala numita a testelor)…
Asadar:
Concluzia 1: Robert nu o sa ma scoata la praji decat daca o sa bat apropouri la intervale regulate de timp…asa ca o sa imi pun un memento(si anticipand cursul situatiei…el o sa se sature sa il tot sec si nu o sa imi mai dea nimic…asa ca muncesc degeaba…daca totusi va hotarati sa fiti amabili…numarul de telefon:0752948425, va astept in statia de autobuz 41/28 din Podu Ros, de pe partea dreapta cum vii dinspre Negruzzi…) )
Concluzia 2 : Cam asa vine treaba…e numai ca imi place fata mea indejuns de mult incat sa o pastrez in formatul asta…imi place nasul meu…nu am nevoie de unul stramb…nu am nevoie de ochi vineti…am si eu machiaj…etc.
Concluzia 3: Stefana si Cosmin erau foarte bine dispusi si se pocneau incontrolabil cu vorbe grele, dar si in sensul propriu…Evelyna statea pe jos printre gunoaie si praf…dramatic…dar o scena excelenta pentru urmatorele mele creatii in domeniul beletristicii…nu am apucat sa vad sfarsitul…dar daca ii vedeti luni…inseamna ca trebuie sa imi gasesc alta slujba…
Sus In jos
 
Life found in a closet
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» This is my life
» Emma and her life!.
» Time and life
» It`s another stupid story about life.
» I want my life back to normal...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: