Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. 2954zfc Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. 2445rue Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Juv5ev
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. 2ldhlro
Top postatori
Dari
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
bittersweet.<3
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
Iris
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
Izzie
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
Shuiro
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
Melcu'
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
Puppet
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
Oany
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
S K I Z O
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 
ღAnnieღ
Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_lcapPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Voting_barPersoana pe care n-o suportatzi la soala.. Vote_rcap 

 

 Persoana pe care n-o suportatzi la soala..

In jos 
+3
Shuiro
Iris
Oany
7 participanți
AutorMesaj
Oany
Avansat
Avansat
Oany


Numarul mesajelor : 234
Puncte : 279
Reputatie : -4
Data de inscriere : 13/09/2009
Localizare : Caut norisori pufosi cu Seby :))

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 11:28 pm

Ce persoana nu suportatzi p la scoala? What a Face
Myp pe....Ionutz..un tampit,CARE MA ENERVEAZA...Unu Tarzan...e un dobitok Very Happy Natalykutza care vb intr-una si ii da profei de engleza idei de culegeri noi!Chhh!C-am atata pan aku... Happyness
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 11:58 pm

Anul asta nu prea am antipatici in clasa. Aia antipatici au plecat, spre fericirea mea. Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_cheers
Poate pe parcursul anului devin unii mai antipatici...
Sus In jos
Oany
Avansat
Avansat
Oany


Numarul mesajelor : 234
Puncte : 279
Reputatie : -4
Data de inscriere : 13/09/2009
Localizare : Caut norisori pufosi cu Seby :))

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 1:28 am

Da...sy eu am avut niste fete "moderne" de te enervai! Mad Chh!Bine ca am skapat (intr-un fel) de ele!
Sus In jos
Shuiro
Avansat
Avansat
Shuiro


Numarul mesajelor : 386
Puncte : 452
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/09/2009
Localizare : tg-mures

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeSam Sept 19, 2009 2:05 am

sunt doua tampite cristina todea si milu ilinca nu-s normale la cap toata ora fac pe desteptele si ma tot suna ,,te-ai intalnit cu aia ce o zis de mn ca-i rup gatu,,
tare mi-as dori sa pot da ignor la tel sa nu ma mai poata suna YoyoCici
Sus In jos
http://www.chicadzu.forumz.ro
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 9:58 pm

uhm..de la mn din calsa oana:|

si din sc:
in primu rand ma fute pe creierii unu de la 6 b:|
ma enerveaza uneori cornel
in rest ma am bn cu toti=))
Sus In jos
Izzie
Avansat
Avansat
Izzie


Numarul mesajelor : 408
Puncte : 424
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/09/2009

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 1:44 am

Paiii.Sa incepem.2 grupuri de fete.Vai !Se cred grozave si sunt nebune.
Le-a utiat ambulanta cand a trecut azi pe langa scoala.Fac orice ca sa iasa in evidenta.Nu in sens intelectual.
Names:Iris,Stefi.

Alte fete nesuferite: Laura,Alexandra si Carmen.[Niste fete care incearca sa le copie pe Fetele de mai sus].
Si cu un copil nu ma inteleg:Margarit.ENERVANT.

In rest ma inteleg bine cu toti.Adica cu cei normali.Fara jigniri.

Doar pe Iris si Stefi nu le suport:">.Gresisem.Cu Gabi si Irina nu am nimic.Smile[Asta a fost edit-ul]


Ultima editare efectuata de catre Izzie in Vin Noi 13, 2009 2:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.creativity-girls.forumgratuit.ro
Izzie
Avansat
Avansat
Izzie


Numarul mesajelor : 408
Puncte : 424
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/09/2009

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 8:04 pm

Te cred fara sa o cunosc.
Din descrierea morala.
Sus In jos
http://www.creativity-girls.forumgratuit.ro
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 2:18 pm

pai acum nu suport asa:
pe toate cacarezele alea de la 6b[mno isi iau bataie alea pan` la urma]
pe cornel de la 8 A si pe aia de la el din clasa cateodata
pe Cacae..ah kid enervant.
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 4:27 pm

Pai din alte clase, ar fi juma' din 6B, adica pitipoancele, ca cu restu ma am destul de bn.
Si din 6C toti inafara de o fata cae a fost cu mine in clasa in 1-4.
Si este unu in 5A pe care nu pot sa il suport.
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Izzie
Avansat
Avansat
Izzie


Numarul mesajelor : 408
Puncte : 424
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/09/2009

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 5:07 pm

Am descoperit ca nu mai suport o persoanaaa diiin clasa.
Mad
Sus In jos
http://www.creativity-girls.forumgratuit.ro
Oany
Avansat
Avansat
Oany


Numarul mesajelor : 234
Puncte : 279
Reputatie : -4
Data de inscriere : 13/09/2009
Localizare : Caut norisori pufosi cu Seby :))

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeSam Ian 30, 2010 10:26 pm

Diana..Frateee e o fitoasa..Ma enerveazaaa raaau !!!imi vine sa ooo...
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 7:56 pm

eu nu suport asa:

pe oana de la mine din clasa. e proasta oribila urata enervanta zici ca s`a cacat cineva pe mutra ei.
pe porumbel nu`ntrebati un kid care a ramas repetent si care daca nu`ti pune mana pe cur nu se simte bine.mai e si cioara deci dublu borat.

uhm pe iulia de la 6 b si pe toate fitoasele ei care ar merita batute 24 din 24.
Sus In jos
Anomal!ca
Boboc
Boboc
Anomal!ca


Numarul mesajelor : 64
Puncte : 74
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/04/2010
Varsta : 30
Localizare : In this planet

Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:47 am

daca ar fi s-o luam asa nu suport juma de clasa
suntem 25 de fete si 2 baieti Smile)
multe au fitze se cred populare si curve pline de machiaj ca fara machiaj se sperie lumea de ele.
mai sunt unele care nu chiulesc deloc!! si ma dispera ca nu suntem o clasa unita.. in fine sunt sefa clasei si tot timpu se trezesc proastele sa protesteze Smile)ma rog eu sunt un freak pentru cei din clasa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Empty
MesajSubiect: Re: Persoana pe care n-o suportatzi la soala..   Persoana pe care n-o suportatzi la soala.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Persoana pe care n-o suportatzi la soala..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ghiceste Persoana
» Spitalul in care am atins Nirvana[+18]
» Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Cafenea :: School-
Mergi direct la: