Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 21 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 21 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. 2954zfc Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. 2445rue Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Juv5ev
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. 2ldhlro
Top postatori
Dari
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
bittersweet.<3
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
Iris
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
Izzie
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
Shuiro
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
Melcu'
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
Puppet
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
Oany
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
S K I Z O
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 
ღAnnieღ
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_lcapPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Voting_barPixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Vote_rcap 

 

 Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Pix
New
New
Pix


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/04/2010
Localizare : hmm, prin romania :-??

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:57 am

Tot ce trebuia spus a fost spus in titlu Very Happy
Sus In jos
S is a blueberry
VIP
VIP
S is a blueberry


Numarul mesajelor : 103
Puncte : 102
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2010

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:17 pm

De unde esti?>Smile
Sus In jos
Pix
New
New
Pix


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/04/2010
Localizare : hmm, prin romania :-??

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:18 pm

De prin europa.
De unde esti si tu, bai! Rolling Eyes
Sus In jos
dennnny_kiro
Boboc
Boboc
dennnny_kiro


Numarul mesajelor : 61
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 29
Localizare : sibiu

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 11:55 pm

nu vreau sa par rea sau sa ma cert...dar raspunsul tau a fost superficial si negandit.... te-a intrebat doar de unde esti.... daca nu vroiai sa raspunzi la intrebari nu trebuia sa-ti faci un topic unde userii sa-ti puna intrebari...iar tu sa le raspunzi "inteligent"....

am o intrebare: te-ai suparat pe mine pentru ce am scris mai sus?
astept raspunsu Rolling Eyes
Sus In jos
http://dennykiro.hi5.com
Pix
New
New
Pix


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/04/2010
Localizare : hmm, prin romania :-??

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 10:19 pm

Uff, nu stiu cum sa'ti zic..
Ne cunoastem , eu si S, adica.. colege de clasa, si.. asa vorbim noi ? :-s si nu cred ca s'a suparat, nu, S? bounce

Nu, nu m'am suparat :-??
Sus In jos
S is a blueberry
VIP
VIP
S is a blueberry


Numarul mesajelor : 103
Puncte : 102
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2010

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 10:21 pm

Calm,mah:-L[si aici ma refer la amandoua,"Pix";; )]

"Pix" e in clasa cu mine,Denn.Smile
Si i'am pus intrebarea aia pentru ca nu voia sa recunaosca ca e ea:-L
Si ea a fost cretina si a dat un raspuns cretin;; )

Acuma va calmati?:o3
Sus In jos
dennnny_kiro
Boboc
Boboc
dennnny_kiro


Numarul mesajelor : 61
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 29
Localizare : sibiu

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 8:16 pm

vai scuze Pix .... nu stiam.... mie nu-mi place sa se ia cineva de Cheby Evil or Very Mad ....
sper ca nu te-ai suparat :X
Sus In jos
http://dennykiro.hi5.com
Pix
New
New
Pix


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/04/2010
Localizare : hmm, prin romania :-??

Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 9:26 pm

Nu, mai, nu m'am suparaat
ce draguut Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Empty
MesajSubiect: Re: Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.   Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari. Icon_minitime

Sus In jos
 
Pixul care scrie cu albastru asteapta intrebari.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli(cititi inaite de a pune intrebari)
» Persoana pe care n-o suportatzi la soala..
» Spitalul in care am atins Nirvana[+18]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Cafenea :: Intrebari-
Mergi direct la: