Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Theach Me Love Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Theach Me Love Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Theach Me Love Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Theach Me Love Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Theach Me Love Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Theach Me Love Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Theach Me Love Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Theach Me Love Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Theach Me Love Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Theach Me Love 2954zfc Theach Me Love 2445rue Theach Me Love Juv5ev
Theach Me Love 2ldhlro
Top postatori
Dari
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
bittersweet.<3
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
Iris
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
Izzie
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
Shuiro
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
Melcu'
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
Puppet
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
Oany
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
S K I Z O
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 
ღAnnieღ
Theach Me Love Vote_lcapTheach Me Love Voting_barTheach Me Love Vote_rcap 

 

 Theach Me Love

In jos 
+5
Mophsody.
bittersweet.<3
Oany
Dari
Iris
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 1:17 am

Deschide si Molly un Fan Fiction. E un Fan Fiction facut intai in italiana, si dupa tradus si in romana cu putin ajutor din partea lui Susy. E un Fan Fiction nascut
intr-o seara prea plictisitoare pentru a fi adevarata. E cu, mon amour, Michael.



Susy says " Fan Fic absolut fantastic, dupa pararea mea. Sper sa le placa si celor de pe forum. Oricum daca nu le place vin noaptea cu cutitul la ei "

Va pun poze cu personajele principale, dar nu vi le descriu, desoperiti pe parcursul Fan Fictionului caracterul.

Roxanne :
http://images.starpulse.com/pictures/2007/12/22/previews/Aly%20Michalka-ALO-004339.jpg

Michael ( Dangerous Era ) :
https://media.photobucket.com/image/michael+jackson+dangerous+era/MihaChan88/Michael%20Jackson/Appearances-Premiere-of-Ghosts-in-S.jpg?o=20

Melanie :
http://www.hqparadise.hu/celebs/lisa_origliasso.jpg

CHAPTER ONE

Rating : Verde ( asta inseamna ca si copilasii mici pot sa citeasca linistiti )

Manca ciocolata, de fapt nu manca, se indopa pur si simplu. Roxanne nu intelegea cum putea sa manance atata si sa ramana totusi asa de slab.
- Michael, scuze, dar cand inviti pe cineva la tine nu stai tolanit pe canapea mancand ciocolata si vizionand desene animate !
- Da, Roxy, stiu. Dar eu momentan sunt bolnavior, deci fac ce vreau.
- Bine, atunci o sa caut ceva de facut ! - zise Roxanne incepand sa cotrobaie prin tot Neverlandul.
- Nuuu, stai ! Stiu ce sa facem ! Am un puzzle nou cu 5000 de piese !
- Caaaaate ???
Michael incepu sa alerge ca un copilas prin Neverland in cautarea pretiosului Puzzle. Trecura minute bune pana cand il gasi si veni cu el in sufragerie unde
Roxanne il astepta uitanduse interesata la Tom & Jerry.
- Gasit !! Vino in bucatarie.
Cei doi se dusera in bucatarie si imprstiera piesele pe masa. Erau cu adevarat multe, prea multe. Imaginea erau doi catelusi frumusei intr-o casuta de munte
cum se uitau unul la altul.
- Sa incepem. - zise Roxanne.
Incepura facand fiecare cate o parte. Michael era mult mai priceput decat Roxanne, gasea foarte usor piesele. Roxy gasea cate o piesa odata la doua ore.
- Eeehm... Roxy, ai vorbit cu Mel ? - intreba Michael timid.
- Da, a zis ca daca vrei puteti sa va vedeti joi. - raspunse Roxy. - Dar mai bine o suni, ma gandeam sa o inviti la tine.
- Ce ? Cum ? Nu pot !
- De ce ?
- Eu nu ma pricep in chestiile astea, stii prea bine !
- Hai ma Mike, nu am zis ca tre sa te culci cu ea !!
- Ceeeee ?
- Doamne, parca traiesti in Babilonia !
Roxanne nu il intelegea nicio data pe Michael, nu intelegea romantismul lui si nu intelgea de ce isi facea atatea griji numai pentru o intalnire. Ea avusese multi
iubiti la viata ei. Nici ea nu mai stia bine cati avusese. Nu iubise pe nimeni, nicio data, cu adevarat. Dar ei ii convenea asa, nu ii placeau povestile romantice
si de lunga durata.
- Trebuie sa ma ajuti ! - zise Michael.
- Cum ?
- Invata-ma ce trebuie sa fac.


Dragi cititori al Fan Ficului, aruncati pareri.


Ultima editare efectuata de catre Molly in Mar Sept 22, 2009 11:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 1:24 am

deci te ador pur si simplu, e supeeeerb maaai !!! in tine zace un talent care rage Because The Night !!! il adooor, pune neeext !!
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 1:26 am

Deeevy !! Merci Beaucoup !! Theach Me Love 443287
Talent care rage Because The Night Theach Me Love Lol
Sus In jos
Oany
Avansat
Avansat
Oany


Numarul mesajelor : 234
Puncte : 279
Reputatie : -4
Data de inscriere : 13/09/2009
Localizare : Caut norisori pufosi cu Seby :))

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 10:23 pm

Super tare!E super!NEXT!
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 10:34 pm

Si asta demonstreaza ca ai citit?
uhm ma bucur ca pui un fic la romantic
well michael
insa ai putea insista cat mai mult pe descriere pentru ca din cate vad eu ai o gramada de dialog
recunosc mie imi place dialogul insa descrierea face mult mai bun un fic

cat despre personaje
pe michael il ador deja:x
iar despre Roxanne din cate vad este impulsiva hotarata sau cv de genu

uhm mi-a placut faza cu ciocolata
insa..insa..se putea mult mai bine
Sus In jos
Oany
Avansat
Avansat
Oany


Numarul mesajelor : 234
Puncte : 279
Reputatie : -4
Data de inscriere : 13/09/2009
Localizare : Caut norisori pufosi cu Seby :))

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 10:42 pm

Faza cu ciokolata e fenomenala...Si las-o mai usor Mary,e primul ei fic,o sa se descurce mai bine de akuma in colo!
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 11:10 pm

Ehm, de fapt nu e primul, e doar primul pe care il postez pe forum facut numai de mine. Stiu faza cu descriera, dar e ca a fost tradus si am modificat cateva lucruri. Descriere va fi, stai linistita.
Sus In jos
Mophsody.
Boboc
Boboc
Mophsody.


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 78
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 30
Localizare : Undeva...

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 11:31 pm

Morty nu ma fa sa rad. Am impresia ca te crezi prea tare. Oricum, Illy stii deja ca FFul tau e pur si simplu adorabil. Theach Me Love Herz
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 11:35 pm

Thank You Susy. Theach Me Love Icon_biggrin Pun mai pe seara urmatorul capitol Theach Me Love Icon_arrow
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 11:45 pm

Susy, ai zis ca mergi cu cutitul la cei carora nu le place, iau si eu un ciomag si vin cu tine, ma primesti ?
Si tu domnisoara Molly pune next odata !!
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 12:29 am

Buna seara oameni buni si rai si intre. Vad ca vreti Next, asa ca voi fi buna si voi pune.


CHAPTER TWO

Rating : tot Verde

- Bine, eu te ajut, ce primesc in schimb ?
- Eeehm, putina ciocolata ?
- De unde ? Ca ai mancat-o toata ! Oricum, treci afara sa iti explic cum sa te comporti.
Roxy il lua pe Michael de mana tarandul afara. Nu isi dadu seama ca saracul era in pijama.
- Ok, acum prefate ca eu sunt Melanie si tocmai am ajuns la tine.
Roxanne se indeparta cu cativa centimetri de Michael si incepu sa se uite in prejur ca si cum nu ar fi vazut nicio data acel loc.
- Bun, ce faci acum ? - intreba uitanduse la Michael.
- Paai, ma duc la ea si ii zic " salut " ?
- Nuuu, te duci la ea si o imbratisezi, o saruti pe obraz. Doar o cunosti de atata timp !
Michael deja se gandea ca intalnirea va fi un dezastru. Nu se descurcase nicio data in treburi din alea, nu stia ce are de facut.
- Bine, acum o inviti la o plimbare prin acest minunat loc. O duci prin gradina aia cu flori, pe la carusele...
- Dar a fost deja acolo !
- Taci ! Tu asculta ce iti zic eu si nu comenta !
Roxanne se duse la Michael si il lua de mana. Incepura sa se plimbe prin prejur. In timpul asta Roxy ii explica ce trebuia sa zica si cum trebuia sa se
comporte. Adevarul e ca ea avea niste ganduri cam perverse, dar se abtinu. Stia ca Michael nu ar fi facut asemenea lucruri cu Melanie, si nici ea nu ar fi
acceptat. Ii cunostea pe amandoi de foarte mult timp. Melanie era prietena ei cea mai buna, din gradinita pana acum, la 25 de ani. Ea ii facu lui Michael
cunostiinta cu Mel. Fu acu 4-5 ani, nu mai stia bine. De atunci Michael era indragostit mort de Mel, da nu avusese nicio data curajul sai zica. Roxy era
unica care stia.
Excertiile pentru intalnire durara cam 2 ore. Roxanne se stradui sa il invete tot, bine si perfect pe Michael. Acesta incerca sa bage la cap, dar era sigur
ca intalnirea va fi un esec.
La sfarsit se asezara pe iarba amandoi.
- Ok, intalnirea ta cu Melanie a fost perfecta, acum ce trebuie sa faci ? - intreba Roxanne.
- Sa ii zic ca imi place ?
- Exact ! Si sa o saruti !
Michael se intinse pe iarba, era seara deacum.
- Nu stiu, Roxy, nu stiu. Presimt ca nu voi reusi sa fac nimic, absolut nimic.
- Ba o sa reusesti, si va fi totul perfect. - il incuraja Roxy intanzandu-se si ea pe iarba.
- Zici ?
- Da, si in seara asta o sa o suni si o sa o inviti la tine.


Bun, dragii mei, dati inca o portie de pareri.
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 12:34 am

minunat, superb, perfect !!! ador !!! mi-a placut si Roxy e perversa Very Happy pune next repede repede
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 12:36 am

repede repde pun next, adica maine Theach Me Love Icon_biggrin ma bucur ca iti place Theach Me Love Herz
Sus In jos
Mophsody.
Boboc
Boboc
Mophsody.


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 78
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 30
Localizare : Undeva...

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 1:46 am

Stii, stii ca e minunat Theach Me Love Icon_biggrin Sarcul Michael cam dependent de ciocolata, da lasa cai bine asa Theach Me Love Icon_wink Neeext !
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 2:06 am

uhm nu nu ma cred tare spre cultura ta generala
doar ca asa sunt eu fie ca vrei fie ca NU
in primu rand daca ai stii ce e acela un fic ai stii ca trebuie sa si critice cineva pentru ca sa inveti si pe viitor sa faci mai bine
si stai tu linistita ca nu a zis nimeni ca nu imi place
din contra ideea e foarte buna
si oricum
daca asta a fost critica..
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 2:14 am

uite, las-o in pace si mie mi s-a parut ca a fost critica, eu nu vreau sa ma cert dar tu la fiecare fic lasi pareri din astea..
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 2:24 am

uhm ti-am explicat si pe mess de ce:|
si daca nu vor sa inteleaga treaba lor:|
Sus In jos
Mophsody.
Boboc
Boboc
Mophsody.


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 78
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 30
Localizare : Undeva...

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 10:32 pm

Draga Morty, nu mai comenta atata degeaba. Eu n-am nimic cu tine, n-am zis ca e obligatoriu sa-ti placa, doar ca vad ca crezi ca tu faci totul perfect. Punct. Ah, si nu te mai crede atata Bau Bau al forumului pentru ca nu ii este nimanui frica de tine. Am incheiat aici. Am zis ce gandesc si gata, nu vreau sa ma mai cert.
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 10:42 pm

Va rog sa nu va mai certati, sau cel putin sa va certati in alta parte, mersi.
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 10:46 pm

eh Draga Suzy In primul si in primul rand poate nu comentez degebeaba si critica mea poate o ajuta pe Irina.
Ehh ce sa spun acum ..da nu am zis draga ca trebuie sa te temi de mine..doar ca nu stiam cum sa ma exprim ca sa zic ca sunt cea mai critica si ironica dupa forum.
Apoi Draga nu cred ca tot ce fac este perfect.Daca mai ai ceva de comentat da un pm sau ia id meu,imi e indiferent dunt dispusa sa ma cert cu tine cand vrei,mie chiar imi face placere.
Si sa stii ca nu prea imi place cuvantul draga.
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 10:50 pm

chiar nu vezi ce zic ? termina odata !!
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 10:55 pm

nu pot sa termin pana nu dau ultima replica :p
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 11:51 pm

esti chiar culmea de acu, ultima replica, da ultima replica si gata, nu iti convine nu citi ficul, adica cred ca Iri poate supravietuii si fara comuri de la tine !!!
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeJoi Sept 24, 2009 1:05 am

da stiu ca sunt culmea:|
si sa supravietuieasca:|

eu l-am citit si iti spun sincer ca nu ii lasam comm daca nu aveam atunci un pitic pe creier care mi-a zis sa critic putin:|
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitimeJoi Sept 24, 2009 1:20 am

Deci, eu continuii Ficul, dar sa stiti ca daca mai vad vreo cearta sau ceva il sterg si gata.Morty, daca chiar nu iti place nu citi si gata, ok ?


CHAPTER THREE

Rating : continuam cu Verde

Roxanne pleca si Michael ramase singur in gradina. Se duse in locul sau secret. Era un scranciob construit de el sub un copac. Se aseza sperand sa nu cedeze
si sa se trezeasca pe jos cu fundul lovit. Vazu ca inventia lui nu cadea asa ca incepu sa se gandeasca. Ganduri de seara, le numea. Se gandea la ce bagase la
cap, oare va reusi sa puna in practica invatatura ? Era terorizat, era mai mult ca sigur ca nu va reusi sa faca nimic. Teabuia sa o sune pe Melanie, dar nu
avea curajul. Se intreba de ce era chiar asa de inspaimantat ? Doar avea 34 de ani, nu era desigur un copil. Sau poate ca da, poate ca el chiar era un
copil, doar ca putin mai crescut. Lui chiar ii placea de Mel, asa ca se hotara sa o sune. Se ridica de pe scranciob si intra in casa. Se indrepta spre telefonul
din camera lui.
Intra in camera si lua telefonul in mana. Se aseza pe pat si forma numarul, respira adanc inainte de a apasa butonul verde. Astepta cateva secunde pana ai
auzi vocea.
- Da ?
- Mel, sunt Michael.
- Aaa, Mike, ce faci ? - iti puteai da seama foarte usor ca era fericita.
- Eeehm, bine, tu ?
- Bine.
- Te-am sunat.. eehm.. ca sa te intreb daca nu ai vrea sa treci pe aici intr-o zi.. - ii era deja frica de raspunsul pe care urma sa il primeasca.
- Normal, cand ?
- Nu stiu, cand poti tu. Miercuri e bine ?
- Mmmh, poimaine ? Da, sunt libera. Vin pe la 16, ok ?
- Perfect, ne vedem atunci. Pa pa.
- Paa !
Se intinse pe pat usurat. Nu fusese totusi asa de rau cum credea. Melanie i se paruse chiar fericita de acea propunere. Poate nu era asa de rau cum credea,
dar totusi mai avea niste dubii.
Se duse in baie si se uita in oglinda. Oare ceilalti il vedeau asa urat cum se vedea el ? Avea multe intrebari in cap asa ca se gandi ca felul cel mai bun pentru
a scapa de ele era sa se culce. Chiar ii era somn, asa ca se schimba si isi puse pijamalele lui cu Tom si Jerry si se culca pur si simplu.


Bine, hai cu parerile, si va rog nu va mai certati.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Theach Me Love Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love Icon_minitime

Sus In jos
 
Theach Me Love
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Say love me..
» Ghosts And Love
» Love Story
» Complicate love...
» Love me or Hate me

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: