Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Theach Me Love - Pagina 4 2954zfc Theach Me Love - Pagina 4 2445rue Theach Me Love - Pagina 4 Juv5ev
Theach Me Love - Pagina 4 2ldhlro
Top postatori
Dari
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
bittersweet.<3
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
Iris
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
Izzie
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
Shuiro
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
Melcu'
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
Puppet
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
Oany
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
S K I Z O
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 
ღAnnieღ
Theach Me Love - Pagina 4 Vote_lcapTheach Me Love - Pagina 4 Voting_barTheach Me Love - Pagina 4 Vote_rcap 

 

 Theach Me Love

In jos 
+5
Mophsody.
bittersweet.<3
Oany
Dari
Iris
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 2:25 am

- Domnule Jackson va vrea amnta =)))
- Si tuta ca noi :X
- Oh Yeah ca noi :X
De ce nu mai am dubiul vizunei cercului ca toti seamana cu noi ? Pentru ca fost scris pe Molly.
Si Devy cere next. Here and Now !
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 2:28 am

Deeevy, esti o persoana adorabila ! Mi-ai dus Ficul la 6 pagini Theach Me Love - Pagina 4 263944
Oricum, mersi de comrui
Sus In jos
Mophsody.
Boboc
Boboc
Mophsody.


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 78
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 30
Localizare : Undeva...

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 12:40 am

Mon amour, nu pui Next ? Lumea re nevoie de Next pentru a suparavietuii Theach Me Love - Pagina 4 Icon_arrow
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 2:21 am

Pun Neeext ! Voi citit, speeer ! Sper ca doamnelor le va placea acest Next Theach Me Love - Pagina 4 Icon_arrow

CHAPTER FIFTEEN

Rating : Rosu ( asta inseamna ca copilasii mici si persoanele sensibile sau bolnave cu inima nu pot citi )


Ajunsi la hotel Roxanne se situa repede la bar in cautarea unui tip dragut. Nimic. Era plin de batranei.
- Mel, esti sigura ca suntem intr-un hotel si nu intr-o pensiune de bosorogi ?
- Nu stiu.. - zise Mel care incerca sa il ajute pe Michael gigi-muschi la caratul valizelor.
Roxanne ofta si isi puse mainele in sold pana cand nu vazu un batranel mai tanar si isi incerca sansele. Intre timp Melanie si Michael ajunsesera la camera lor.
- Esti sigur ca e bine sa stam in aceeasi camera ?
- De ce nu ar trebuii sa fie ? - zise Michael dand un sut usii.
- Usooor, ca o rupi ! - zise Mel razand si intrand.
Trantira valizele pe unde apucara.
- Aici pute !!! - zise Mel punandusi mana pe nas.
Michael e duse la ea si o stranse in brate sarutando.
- Nu mai pute ! - zise Mel zambind.
Michael isi baga manuta sub tricoul ei si o intinse pe pat. Ea ii dadu jos tricoul, el facu la fel cu tricoul ei si pantalonii. O saruta din ce in ce mai pasional si
cobora desfacandui usor sutienul.
- Micheal, te ador.. - zise Mel sarutandul.
- Eu mai mult. - zise el dandui sutienul de tot jos.
Incepu sa-i sarute sanii. Mel se simtea pe alta lume si inca nu-i venea sa creada tot ce se intampla. Michael cobora si mai jos. Nu rezista tentatiei de a o
gadili putin. Melanie incepu sa rada.
- Opresteteee. - zise Mel razand. - Nu cred ca e momentul potrivit.
- E oricand momentul potrivit. - zise Michael uitandu-se in ochii ei si zambind.
- Sa continuam.. - zise Michael intorcandu-se la treaba lui.
Melanie isi dadu capul pe spate si incepu sa rada din nou. Il adora.
Michael ii saruta burtica si cobora la chilotei dandui jos si pe ei. Mel nu isi dadu seama ca intre timp si el se dezbracase de tot. Continuara cu o serie
de saruturi pasionale, pana cand Michael nu o penetra usor. Mel se simtea pe varful muntelui numit " Placere ". Totul era perfect, se simtea in Rai. Mike la
fel. Se simteu amandoi perfecti. Dar perfectia se termina in cateva minute si totul reveni la normal. Se bagara amandoi sub cearceaf.
- Eh ? - intreba Mike.
- Eh ce ? - intreba Mel.
- Eh nimic.
- Aaah bine.
Incepura sa rada.




P.S. Multumiri speciale lui Susy pentru faptul ca m-a ajutat la acest Chapter Theach Me Love - Pagina 4 Fresse
Pareri ?
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 2:25 am

Te iubesc !!! Te ador !!! Mai este nexturi rosii ? =))
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 2:26 am

Vaaai, ma simt adorataaaa !! Nu zic nimic Theach Me Love - Pagina 4 Icon_razz

P.S. Vrei niste chipsuri ? Theach Me Love - Pagina 4 491655
Sus In jos
Mophsody.
Boboc
Boboc
Mophsody.


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 78
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 30
Localizare : Undeva...

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 11:10 pm

Eu as vrea niste chipsuri, sincer sa-ti spun Theach Me Love - Pagina 4 Icon_sad Si mai veau si un Next, si un Michael, si o patura ca m-ie frig... as vrea multe. Dar cel mai important e Nextul Theach Me Love - Pagina 4 Icon_arrow
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 1:25 am

Va pun Nextul. Sincer imi pare rau ca am numai doi cititori. Sper ca nu va trebuii sa-l inchid din cauza ca nimeni nu-l va citi...

CHAPTER SIXTEEN

Rating : Verde

- Tu facut friki friki cu Michael ? - zise Roxanne scuipandusi cafeua din gura.
- Da. - zise Mel razand.
Cele doua erau la barul hotelului si isi luau mic dejunul.
- Povestesteee ! - zise Roxy cu un ton implorant.
- Nu !
- Povesteste am zis ! - zise Roxy amenintandu-si amica cu o lingurita.
- Uita.
Roxanne ofta.
- Voi incerca la alalalt.
Roxanne se indrepta catre camera lui Michael. Se impiedica de cateva ori pe scari, era cam adormita. Nu functionase cu moseangul putin mai tanar, de fapt,
mult mai tanar. Ajunse in fata usii si o deschise fara asi pune problema de a bate. Il gasi pe Michael doar in halat. Acesta, cand o vazu, incepu sa urle
ca o fetita si se inchise in baie.
- Hai maaa, am mai vazut barbati goi, ce crezi ? - zise Roxanne intindzandu-se pe pat si inceput sa caute prin sertare.
- Ce vrei ? - intreba Mike din baie.
- Sa te vad gol.
- Roooxy !
- Vreau sa-mi povestesti ce s-a intamplat azi-noapte.
Michael iesi din baie tot aranjat, parfumat si machiat.
- De ce te-ar interesa ? - intreba uitandu-se in oglinda.
- De curiozitate. Gagicata nu vrea sa-mi spuna...
- Soarta. - zise Michael uitandu-se prin prejur.
Roxanne mai avea putin si adormea.
- Poate ar trebuii sa te intreb eu ce-ai facut azi-noapte, nu prea te vad in forma. - zise el asezandu-se pe pat.
- Nu stiu, cred ca sunt racita.
Michael se ridica repede si se indeparta vreo 3 metri ridincandusi camasa si punandusio pe nas.
- Gripa A/H1N1 ?
- Esti tut. - zise Roxanne adormind.
Michael o inveli si pleca sa o caute pe Melanie. Cobora scarile si merse la bar unde o gasi ocupata intr-o discutie cu o batranica. Se duse si o saruta pe par,
ea ridica capul si il saruta.
- Michael Jacksoooooon !!! - urla batranica. - Da-mi un autograf mamaii, sa nu mor proasta.
Scoase un carnetel si un pix din geanta si i le dadu lui Michael, el ii dadu autograful si babeta pleca fericita. Mike se aseza la locul babei si se uita zambitor
la Melanie.
- Zi-mi te rog ca nu i-ai zis nimic lui Roxanne.
- Stai linistita, n-am zis nimic. Oricum, acum doarme, e racita.
- Gripa porcinaaa !!
Incepura sa rada si se sarutara. Dar cineva ii observa. Erau producatorii turneului. Unul dintre ei se duse la Michael.
- Michael, trebuie sa vorbim. - zise.


Michael se ridica si ii urmarii.
- Michael, tu nu poti fi ocupat. Lumea trebuie sa te vada single, daca tu te implici intro relatie publicul automat va scadea !


Sper sa lasati vreo parere. Theach Me Love - Pagina 4 Icon_rendeer
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 1:43 am

Cacam-as pe public !! Stiu ca vb urat, dar nu conteaza. Deci e o superbitate si daca il inchizi te bat de iti suna apa in cap si vorba lui Zack, sau a lui Cody nu prea fac difernta =)) Tie nu iti place sa iti sune apa in cap
So, next !
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 1:45 am

Daca o iei asa te caci si pe tine Theach Me Love - Pagina 4 Icon_cyclops si tu esti public.
Mersi de comrui. Nu-l inchid, numa ca e urat sa nu te comenteze aproape nimeni.
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 2:27 am

Stiu cum e...
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 2:35 am

Va pun Nextul mult asteptat, scuzati micile cuvinte urate.

CHAPTER SEVENTEEN

Rating : Verde

Melanie intre timp se apropiase de locul unde cei trei vorbeau, era ascunsa in spatele unui perete incercand sa nu se lase descoperita.
- Deci, mai bine te misti si scapi de aia, inteles ?
De ce vocea lui Michael nu se auzea ? Mai mult ca sigur dadea din cap, afirmativ, ca un copil mic. Dar de ce ? Era oare chiar asa de.. de.. nici Mel nu stia
cum sa spuna. Poate chiar il interesa foarte putin acea relatie, sau poate ca ii era frica. Poate ii era frica de acele persoane care ce faceau ? Il manipulau.
- Bravo, asa te vrem.
Da, mai mult ca sigur daduse din cap ca un copilas, dar mai bine se grabea sa se reintoarca la masa. Dar Mel, in loc de a se reintoarce unde ii era locul pleca
alergand catre camera ei, sau a lui Michael, sau, mai nou, a lui Roxanne. Intra, Roxy inca dormea.
- Roxy, trezeste-te.
- Aha.. rOOOnf..
- Roxanne !
- Da ! La comandaaa !! - zise Roxy ridicandu-se brusc in fund.
- Roxy, asculta. Producatorii turneului iau impus lui Michael sa nu mai stea cu mine, zic ca asta va dauna grav succesului.
- Da ma cacacesc in ei ! Ma duc sa le trag vreo 7 la fundulet ! - zise Roxanne ridicandu-se hotarata si apropinduse de usa cu ceraceaful atarnat de ea.
Deschise usa si o lua pe scari unde il intalni pe Michael.
- Ma boouule ! Cine te crezi matale ? Adica tu-mi parasesti prietena deo viata din cauza la niste tampiti dea lu' Draculaaa ? - zise Roxy luandul pe Michael in
primire.
- Nu am parasito. - zise Mike trist.
- Da, da, bine. Acu zi unde iiiis, ma duc sa le trag cateva in moaca !
Michael ridica din umeri. Roxanne ofta si isi continua strada, ii mai lipsea un cutit si chiar parea un serial killer.
Michael intra in camera. Mel se uita la el, Mike se uita la ea. Erau doar priviri, priviri care insemnau mai mult decat niste discursuri chilometrice.
Michael se aseza pe pat, unde era asezata si Mel, care se juca cu un varf de la asternut.
- Deci ? - intreba ea.
- Nu stiu. -
De fapt stia foarte bine. Stia foarte bine ca nu mai puteau sa se vada, sau ca cel putin nu mai puteau avea aceeasi camera, nu mai puteau lua cina impreuna,
nu mai puteau face nimic.



***
Era seara concertului. Michael era la machiaj. Mel era intr-un colt, se intreba de ce acea femeie avea dreptul sal machieze si ea nu putea nici sa-l tina
de mana. Mike termina repede si se duse la ea. O imbratisa, iar ea incepu sa planga.
- Nu plange, ca dupa plang si eu si se intinde machiajul. - zise Michael razand.
Mel zambi.
- Te iubesc. - zise Mike. - O sa vezi ca totul va fi bine.
- Sper...
- Acum trebuie sa plec, ne vedem dupa. - ii zise pupando pe frunte.


Pareri ?
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 2:39 am

Masa in cur de boii naibi.
Hai Roxanne !!! Ma duc cu Roxanne !!! Cine se cred acei boi ?
Ma duc cu ea si ii omoram !!! =))
NEXT.
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 2:40 am

Atentie ! Atac Petronela + Roxanne ! 21.12.2012 vine mai repede decat cu totii credeam !! Ajutoooooooooor !!
Mersi de comrui Very Happy
Sus In jos
Neko~chan
New
New



Numarul mesajelor : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 31
Localizare : ~in my world

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 8:15 pm

Ca sa vezi ca nu ai numai 2 cititori xP m-am decis sa mai arunc si eu un comm pe aici.
Da, imi place! De fapt imi place actiunea, imi place ca mai arunci si cate ceva amuzant in ficul asta si imi place ca mai si pui next-uri regulate xD
Nu imi place ca next-urile sunt putin cam scurte, ai greseli de tastare si exprimare, i-ai schimbat putin reala atitudine a lui Michael dar whatever asta nu conteaza asa mult. Oh, da si mai e ceva ce nu imi place : faci prea mare caz de chestia cu publicul. Nu inseamna ca cei doi nu se pot vedea si ca nu mai exista next-uri rosii xD ci doar ca nu pot fi vazuti in public. Think! xP Dar in general imi place !!!
Vreau next mai repede xP
Byez! ^-^ Chuu~~
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 9:38 pm

Traiasca viata ! Am un " comrui ".
Imi pare bine sa mai primesc si cate o critica, asta ajuta.
Deci, treaba cu greselile o stiu, da na, uit mereu sa mai corectez. E si faptul ca eu nu prea scriu FFuri in romana.
Cine a zis ca ei nu o sa se mai vada si mai ales ca nu vor mai fi nexturi rosii ? Theach Me Love - Pagina 4 Icon_neutral
Mersi, oricum, de comm. Nu stiu cand voi pune Next.
Sus In jos
Mophsody.
Boboc
Boboc
Mophsody.


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 78
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 30
Localizare : Undeva...

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 12:48 am

Illy nu va putea pune Next in zilele astea.
Motiv : probleme cu forumul.
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 1:38 am

N-ai voie sa scrii cu rosu. Asta ac doar admini si moderatorii.
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Izzie
Avansat
Avansat
Izzie


Numarul mesajelor : 408
Puncte : 424
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/09/2009

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 5:42 pm

Imi place ficul:).Esti foarte geniala si creativa.
Mai ales,scrii foarte cursiv.
Sus In jos
http://www.creativity-girls.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 10:52 pm

Imi pare rau pentru cei care mi-au citit FFul, dar din pacate am pierdut Teach Me Love din computer, si versiunea in italiana si aia in romana. Imi pare rau. Il voi inchide, numai ca nu stiu daca trebuie sa-l pun la Arhiva sau la Old But Good.
Oricum, in curand voi posta un FF nou nout, promit sa nu-l mai pierd Theach Me Love - Pagina 4 Icon_smile
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 12:13 am

Esti tuta rau tu ! Pierzi asa minunatie de fic ! Mama, esti cu capu =))
Deci sper ca ala nou sa fie la fel de bun :X
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Theach Me Love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Theach Me Love   Theach Me Love - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Theach Me Love
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Say love me..
» Ghosts And Love
» Love Story
» Complicate love...
» Love me or Hate me

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: