Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Love me or Hate me - Pagina 2 2954zfc Love me or Hate me - Pagina 2 2445rue Love me or Hate me - Pagina 2 Juv5ev
Love me or Hate me - Pagina 2 2ldhlro
Top postatori
Dari
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
bittersweet.<3
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
Iris
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
Izzie
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
Shuiro
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
Melcu'
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
Puppet
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
Oany
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
S K I Z O
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 
ღAnnieღ
Love me or Hate me - Pagina 2 Vote_lcapLove me or Hate me - Pagina 2 Voting_barLove me or Hate me - Pagina 2 Vote_rcap 

 

 Love me or Hate me

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 3:36 am

David a plecat cu bunica, Gustav si Bill. In momentul acela, Georg ii dadu drumul brusc lui Kat, in bratele lui Tom. Acesta ofta si o duse in camera ei. O aseza pe pat si incepu sa o priveasca.
Dormea sau era lesinata ? Vroia sa stie mai multe despre fata asta si sa fie mai mereu alaturi de ea. Dar oare ea simtea la fel ? Nu prea credea...De ce era pesimist ? Poate ca Kat chiar simtea la fel ! Sau poate ca nu...
Tom numai era atent, iar cand fata se terzi si intreba ce s-a intamplat, el era cu gandul pe alta planeta. Simti cum cineva il trage de maneca tricoului. Intoarse capul si o vazu pe Kat care il trage.
- Ce am patit ? intreba ea.
- Pai, ai vazut-o pe bunica ta, care probabil te-a speriat si ai lesinat in bratele mele si ale lui Georg. Ala ca prostu' a plecat cu ceilalti, iar eu te-am adus aici, ca sa iti revii. Te simiti bine ? raspunse el.
- Sunt ok...zise ea. Si ia zi-mi tu mai multe despre tine.
Tom incepu sa ii povesteasca despre el si ea despre ea. Se pare ca aveau multe in comun. Adora asta. Au hotarat sa ii faca o noua farsa lui Bill, astazi. Kat radea in orice moment. Era asa o fata zamabareata si energeica.
Se ridica din pat si incepu sa se pieptene in asa fel incat sa isi lase suvita roz la vedere. Ii statea bine. Tom ii arunca un zambet si iesi din camera ganditor.
Kat incepu sa se gandeasca la ce ar mai putea sa ii faca lui Bill, dar singurul lucru care ii venea in minte erau Tom si zambetul lui. Comportamentul lui cu ea era faorte ciudat. Deobicei toti o urau pentru farsele ei, inafara de Emma. Ei 4 nu erau asa cu ea. Nu stia de ce, dar stia ca Tom e cel simpatic dintre toti si ca o sa fie buni prieteni.


Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Melcu'
Admin
Admin
Melcu'


Numarul mesajelor : 372
Puncte : 433
Reputatie : 1
Data de inscriere : 25/08/2009

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 3:40 am

ahh ce dragut
Tom are zambetul foarte foarte foarte dulce mai ales cupierce'ul ala...o sa stea cu ea, no;Wink?no;Wink?te rog,rog,rog;Wink
imi place :]
saracu Bill:-W
hai hai:-W
next (Neutral
Sus In jos
Izzie
Avansat
Avansat
Izzie


Numarul mesajelor : 408
Puncte : 424
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/09/2009

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 3:40 am

Wiiiiii.Mad
Ce-mi place capitolul asta:x.
Imi place partea aia cand simtea ca cineva il tragea si na ca era Kat=)).
Acolo chiar am ras:">.
Si da, ca , comportament in ficul asta Tom e de treaba si Bill dar l-am remarcat pe Tom :-?.


NEXT.
Sus In jos
http://www.creativity-girls.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 12:32 am

Vai ce romantic ! Tomitza cel indragostit !
Bunica moderna 4 ever ! Numa a noastre nu is moderne !
Imi place !
Pune Next.
P.S. Bunica e urata rau !
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 12:43 am

Kat isi strofoca creierii ca sa gaseasca ceva. Nimic. De ce era asa de greu sa fie ea in acele momente ? Ea gasea o farsa pe minut ! Ofta adanc si continua sa se gandeasca. Era 18 deja si ea nu avea nici o farsa pregatita. Cand deodata ii veni ideea. Iesi din casa in fuga. Intra in primul magazin care il vazu si cumpara o trusa de machiaj. Avea verde. Era perfecta.
A intrat in casa si a izbit usa lui Tom de perete. Acesta saracul se sperie si zise :
- Ma dau batut ! Luati-ma cu voi !
- Calm. Sunt eu si tin in mana farsa din seara asta ! spuse Kat mandra.
- Tii in mana o trusa de machiaj, spuse Tom confuz.
- In aceasta trusa este machiaj verde ! Saturnienii sunt verzi ! spuse ea.
Tom intelesese pe loc. Ce intresanta farsa. De unde lua femeia asta toate ideile astea ?
Kat isi dadu o palma peste fata.
- NU ! Poiamaine e ziua lui tata ! spuse ea.
- Nu stiai ?
- Am uitat ! Zise ea si iesi din nou din casa in cautare de cadou.
Incepu sa cutreiere toate magazinele. Nimic nu era bun. Si intra in ultimul magazin si il vazu ! Cadoul perfect !


Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Melcu'
Admin
Admin
Melcu'


Numarul mesajelor : 372
Puncte : 433
Reputatie : 1
Data de inscriere : 25/08/2009

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 12:53 am

hai Kat, hai Kat=))
saracu' Tom=))
si saracu Bill:-@
dragut:-?..imi place^^
si ai descriere :]
si baga next :]
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 1:12 am

Tz tz tz ! Prea multe farse nu fac bine la sanatate.
Si eu uitam mereu cand era ziua lu taicamiu Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_razz
Next !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Love me or Hate me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me or Hate me   Love me or Hate me - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Love me or Hate me
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Say love me..
» Theach Me Love
» Ghosts And Love
» Love Story
» Complicate love...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: