Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals O poveveste despre......"Freaks" 2954zfc O poveveste despre......"Freaks" 2445rue O poveveste despre......"Freaks" Juv5ev
O poveveste despre......"Freaks" 2ldhlro
Top postatori
Dari
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
bittersweet.<3
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
Iris
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
Izzie
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
Shuiro
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
Melcu'
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
Puppet
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
Oany
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
S K I Z O
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 
ღAnnieღ
O poveveste despre......"Freaks" Vote_lcapO poveveste despre......"Freaks" Voting_barO poveveste despre......"Freaks" Vote_rcap 

 

 O poveveste despre......"Freaks"

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 6:22 pm

Acordu' d la' cata_4_ever
Personaje
O poveveste despre......"Freaks" Ficlilly.th

1.Ea e Lilly.Are 14 ani.Este in clasa a 8-a A.Asculta muzica punk si rock.Este o fana mare Avril Lavigne,iar camera ii este plina cu postere cu aceasta.Are parul roz din nastere.Oriunde merge, lumea isi intoarce uimita privirea spre fata cu par roz si haine “emo” cum o considera ei.Este vocalista la o trupa din garaj.Acestia au participat la multe concursuri pe care le.au castigat.Lilly se intelege bine cu toata lumea…si de accea unii fraieri profita de ea.S-a mutat la scoala ei la inceputul clasei a 7-a.

O poveveste despre......"Freaks" Ficanna.th
2.Ea e Anna.O fata rebela de 14 ani care este chitarista in trupa lui Lilly.Oriunde merge are chitara dupa ea. Are parul roscar si prins intr.o coada salbatica in varful capului. Este punk’ista. Stie ce vrea de la viata : sa scape de Vicky, fitoasa scolii.Anna adora culorile rosu si negru.Este buna prietena cu Lilly.

O poveveste despre......"Freaks" Ficella.th
3.Ea e Ella.E sora Annei.Are 13 ani.Ii ajuta pe cei din trupa sa creeze melodiile.Ii place sa compuna poezii si versuri pentru melodii.Pentru ca nu are voce buna le creeaza pentru trupa lui Lilly “Freaks” si au un success foarte bun la concursurile in care acestia participa.Ii place mult sa deseneze.Iubeste ursuletii de plus, mai ales pe Mimo.Mimo e ursuletul ei de cand avea 3 anisori.Ii place sa stea pe scarile scolii si cele ale blocurilor langa prietenii ei.

O poveveste despre......"Freaks" Ficchris.th
4.El e Chris.Are 14 ani.Este recunoscut dupa castile sale care le poarta oriunde.Se intelege bine cu Ella.Sunt amandoi inocenti.Mai inocenti decat ceilalti.Isi petrece timpul desenand alaturi de ea.Ii ajuta pe cei de la “Freaks” sa creeze ritmuri la melodii.In secret, el o place pe Ella.Ella in secret e la fel.De ziua Ellei, Chris i.a daruit un mp3 cu casti mov, culoarea preferata a Ellei.

O poveveste despre......"Freaks" Ficlenny.th
5.El e Lenny. E emo. E foarte bun prieten cu Anna.Au caracterul cam la fel.Lenny e baterist la trupa Freaks.Nu ii place ora de matematica si desen.El are talent si considera ca nu va pierde nimic daca chiuleste de la ora.Nu ii place profesoara de desen care il lovea deobicei in orele sale.Nu ii convinea ca Lenny folosea cel mai mult culoarea negru pentru a face desenele si chiar daca erau atat de frumoase…dar deprimate…I le facea bucatele de fiecare data.La ora de matematica nu ii place deoarece profesorul e chiar tatal sau.Il stresa foarte mult si incepea s ail critice in fata clasei.
O poveveste despre......"Freaks" Ficzoe.th

6.Ea e Zoe.Face parte din trupa majoretelor.Il place pe Lenny si ii este ciuda pe Anna ca Lenny isi petrece mai mult timpul cu ea.Este tachinata de Vicky fiindca ii place de un baiat “emo”.Ii place culoarea portocaliu.Are o pisica pe nume Alessia.Multi elevi o considera fitoasa deoarece isi petrece timpul cu fitoasa scolii : Vicky.Zoe e o fata inocenta si incearca sa intre in trupa “Freaks” ca sa fie mai aproape de Lenny.Ii place patinajul si il practica in fiecare saptamana.Are foarte multe medalii.O considera pe Vicky “cea mai buna prietena”.


O poveveste despre......"Freaks" Ficvicky.th
7.Ea e Vicky.Cum ati tras concluzia mai sus, ea e fitoasa scolii.Adora tot ce e la moda.Daca vrei sa fi “prieten” cu ea trebuie sa fi in pas cu moda in orice secunda.Este sefa majoretelor.Are un chiuaua care il poarta intr.o geanta roz.In clasele mici ea era defapt o tocilara cu ochelari de bunicuta, dar in timp s.a schimbat si a devenit cea mai populara fata din liceu.Mereu se folosea de Lilly pana cand...

Povestea…

-Domnule professor!Va jur ca nu am copiat de la Vicky!!!Am facut toate calculele in gandul meu!!
-Imi pare rau Lilly, dar nu ai nici o dovada.Ar trebui sa iti ocupi timpul si cu invatatul nu doar sa canti intr.un garaj!!!
-Dar…
-Imi pare rau Lilly!Dar regulile sunt reguli! Dupa ore DETENTIE!

PAUZA MARE

-Nu imi vine sa cred! Fata aia a facut.o din nou!Nu e correct sa fi pedepsita fara nici o vina!
-Stiu…dar profu’ nu ma asculta niciodata![Lilly se ridica de la masa si fuge]]

Urmatoarea zi in clasa…

-Ce fericita pari Lilly!
-Ce sa intamplat?Povesteste.ne si noua!
-Nu am fost ieri la tampenia aia de detentie.Nici profu’ nu are dovezi ca eu am fost de vina.
-Problema e ca el o va tine pe a lui…Si Vicky e foarte vicleana…
-Nu pentru mult timp.Am vorbit cu diriga’ sa ma mute din banca.
-Si cu cine te pune?
-Cu Zoe.
SE FACU LINISTE…
-Eeei haai….nu e chiar asa de rau...Amintiti.va….Zoe nu e Vicky!
-Whatever…
-Heyy fetelor!!!Ce faceti?
-Heey Lenny!Vorbeam despre problema lui Lilly cu tatal tau…
-Nu te stresa Lilly…Nu are dovezi ca tu ai copiat de la Vicky…Si eu stateam langa ea inainte sa vi tu la scoala noasta…la mine era la fel…dar niciodata nu am mers la detentii…
-Hai mai bine dupa ore sa ne intalnim la mine acasa toti sa mai repetam pentru concurs…azi nu e nimeni la mine acasa…
-Exact!Trebuie sa o invingem pe Vicky! Mai ales la concursul asta.

DUPA ORE, LA LILLY ACASA

-Uaau!Ai mai facut schimbari pe aici!Imi place!
-Chris nu a venit?
-Nu cred ca va veni azi…nu l.am vazut nici la scoala…Din cate stiu eu este la un targ de muzica in Italia.
-Va veni pentru concurs.
-Da.Acum sa incepem repetitiile!


TRECU’ SI REPETITIA.

-Noapte buna!Ati facut treaba buna la repetitii!Sa speram ca o sa zguduim maine stadionul la concurs! \m/ Si nu uitati! ODIHNITI-VA!

VENI SI ZIUA DE SAMBATA…SI DEODATA CU EA CONCURSUL

-Uaau Lilly! Ti-ai pus suvite negre?<3
-Da!Va plac?
-Foarte mult!
-Heey Chris!Cum a fost la targul de muzica?
-Hey! Bine…v-am cautat toata dimineata!Ati facut repetitii?
-Daa.Speram ca totul va fi bine.
-Buna ziua toata lumea si bine ati venit la concursul annual de muzica: “MUSICisLIFE”! Astazi vor canta trupa “ChicBabes” si “Freaks”. Le uram success!!!

“ChicBabes” urca pe scena.

-Hey!Aia nu e cumva piesa noastra?
-Nu imi vine sa cred!!!Vicky ne.a furat melodia!!!

Lilly merge rotinduse nervoasa ce nu mai pot canta melodia lor…

-Mai bine cantati melodiia “Me vs. the world”…aia noua.
-Chirs!Esti un geniu!
-Felicitam trupa “ChicBabes”.Trupa urmatoare e “Freaks”

Acestia intra foarte veseli pe scena, iar Vicky nu intelegea de ce?Acestia incep sa cante noua lor melodie compusa chiar de Lilly in momentul cand a fost trimisa la detentie.



-Felicitari si trupei “Freaks”! Acum in mana am rezultatul.

REZULTATUL ESTE...

VETI AFLA IN PARTEA A 2-A!

Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 7:49 pm

Imi place ficul... numa ca ar trebuii sa pui mai multa descriere. Practic, e tot dialog. Oricum... vrem NEXT ! Arrow
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 8:42 pm

imi place, e frumos, descrierea e zero, r trebuii sa mai lucrezi la ea, dar in rest e bine.
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 9:42 pm

desciere

cat mai multa
si ai grija la greseli

next
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: O poveste despre..."Freaks" partea a 2-a si END OF STORY'UL   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:28 pm

O poveveste despre......"Freaks" Fic1zac.th
1.Zac- Nou venit in scoala si noul prieten al lui Zoe.Este un tip linistit si de treaba.Este ceea ce isi dorea Zoe.Ii place sa asculte muzica.Asculta orice muzica care nu este chiar atat de proasta.

O poveveste despre......"Freaks" Fic1profesor.th
2.Profu’.El este tatal lui Lenny.Ei nu seamana de loc,el seamana mai mult cu mama sa.Este un professor nedrept care mereu credea tot ce zicea Vicky.Are 53 de ani.Este enervant .Fiul sau il uraste si la fel si material predate de taica’sau.Ca tata este un tata strict.

-Si castigatorii sunt…………

“FREAKS”!
[[Prezentatorul concursului a spus numele trupei castigatoare…trupa ChicBabes au fost oricum descalificate, dar acestia au zis ca oricum “Freaks” castiga.Trupa castigatpare dadu o petrecere.Acea fu’ cea mai tare petrecere a trupei Freaks]]

URMATOAREA ZI LA SCOALA…………..

Veste noua! Directorul a aflat de smecheriile lui Vicky si o exmatricula din scoala.Toti erau extrem de fericiti mai ales Anna si Lilly. Langa aceste 2 se bucura enorm si Zoe.Insfarsit a fost pusa ca sefa majoretelor si este o fata populara in scoala si se intelege bine cu Lenny.Zoe are acum si un prieten.Pe Zac,baiatul cel nou din scoala.Tatal lui Lenny[[Profu’]] i-a fost taiat din salariu fiindca accepta banii de la Vicky daca o credea la orice spuse de ale ei.Si Anna are un prieten, pe Lenny.Mama lui Lenny o indrageste pe Anna si se bucura pentru fiul sau.Si cateceva noutati despre Chris?Desigur!Si el are o prietena.Bineinteles ca e Ella.Despre Zoe inca nu stim nimic daca are sau nu vre’un prieten…dar stim ca toti cei din trupa Freaks au fost transferati(bineinteles doar cu voia lor) la cea mai buna scoala de muzica.Sigur vor face acea scoala mandra de ei.
Si cam atat despre aceasta poveste cu…Freaks….

Paaa’!

Sus In jos
Vizitato
Vizitator




O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:31 pm

si mersi de sfat bounce
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 5:58 am

1 la mana ezista edit
si respecta regulile

doi..a fost bn ca ai bagat descriere:x
so next
Sus In jos
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 3:38 pm

m-ia placut, dar asta a fost tot ? se incheie aici ? Shocked
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:53 pm

ce ' lung ' a fost....Morty are dreptate cu edit, povestea a fost dragutza.
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





O poveveste despre......"Freaks" Empty
MesajSubiect: Re: O poveveste despre......"Freaks"   O poveveste despre......"Freaks" Icon_minitime

Sus In jos
 
O poveveste despre......"Freaks"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rawr means "I love you" in dinosaur language.
» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
» Despre orice
» Time and life
» Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Arhiva :: Old but Good-
Mergi direct la: