Fan-Fic-Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan-Fic-Mania

Forumul iubitorilor de fan fiction.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ne-am mutat ! Noul forum este http://fanfictionworld.forumstory.org/index.htm Speram sa va inregistrati si acolo :]
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 54, Dum Oct 06, 2024 5:59 am
Ultimele subiecte
» FORUMUL S-A MUTAT.
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:20 pm Scris de Dari

» Ochii inchisi
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 pm Scris de Shuiro

» ~~Bancuri~~
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 pm Scris de Shuiro

» Justin Bieber
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:36 pm Scris de ramonik_elena

» My creations x.X.Please don`t be scared.
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:32 pm Scris de Shuiro

» Nyappyfan^^
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:23 pm Scris de Shuiro

» The Vampire Diaries
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:20 pm Scris de bittersweet.<3

» Mediile anuale
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:53 am Scris de Johanna

» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 11:54 pm Scris de Shuiro

Parteneri
Wish Animals Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" 2954zfc Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" 2445rue Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Juv5ev
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" 2ldhlro
Top postatori
Dari
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
bittersweet.<3
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
Iris
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
Izzie
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
Shuiro
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
Melcu'
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
Puppet
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
Oany
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
S K I Z O
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 
ღAnnieღ
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_lcapPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Voting_barPoezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Vote_rcap 

 

 Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"

In jos 
+2
Dari
Lolli
6 participanți
AutorMesaj
Lolli
New
New
Lolli


Numarul mesajelor : 45
Puncte : 49
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/07/2009

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 1:39 am

okay, pun ultima mea "creatie"

Viata e doar o bariera
Intre ceea ce va urma
Si ceea ce a fost
Rai si Iad

Doua taramuri opuse
Conducatori diferiti
Dar noi..pionii
Ajungem intr-unul dintre aceste tarame

Dupa fapte, vorbe, tot
Nimic nu trece neobservat
Toate vor fi platite
Cu varf si indesat

Oare noi, oamenii
Putem alege?
Putem…prin viata noastra
Si puritatea inimii
Puritate…mai exista asa ceva?
La unii, unul dintre un milion
Atat de rar

Lumea piere
Scufundata in propriile pacate
Ne asiguram un loc sigur
In flacarile si durerea Iadului
Chiar nu vrem sa luptam?

Ne lasam prada lui, Diavolului
Ne suceste dupa cum vrea
E exact ca un papusar
Unde ne e vointa?
Unde ne e viata?
Nu mai e…suntem ai lui
Ne controleaza tot

Si totusi, unii spera
Spera in luminare, in elibarare
Cred in Dumnezeu
Ii intareste, ii ajuta, ii alina
Atunci cand au cea mai mare nevoie
Iar pe aceia, fericirea ii asteapta
Raiul isi deschide larg portile, primindu-i…
Sus In jos
http://broken-soul.forumotion.com
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 1:40 am

woow, ce mishto e Very Happy ne mai pui ? ;Wink
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 1:43 am

Wow, e minunata ! Si e chiar adevarat ce ai scris...
Sus In jos
Lolli
New
New
Lolli


Numarul mesajelor : 45
Puncte : 49
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/07/2009

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 1:52 am

okay, asta e introducerea de la primul meu fic =))
mda, si stiu ca e adevarat, se vede ca diriginta mi profa de religie, si m'o tarat in fiecare an la olimpiada >>", anu asta am fost la natzionala =.='
Dragostea, un sentiment la care multi tanjesc, dar care il scapa printre degete, e oare atat de greu sa ne gasim pe noi insine, sa putem sa gandim cu sufletul, sa-l lasam pe el sa decida, dar nimeni nu face asta, sau ce-i care o fac devin rari, daca prinzi pe unul il scapi, nu stii sa-l pretuiesti, oamenii cauta doar placeri carnale, necontand sentimentele. Chiar atat de brute suntem, placerea e pe primul loc? Dupa parerea multora da, mai exista si cei care spun nu, cei care au putut sa-si citeasca in suflet, sa gandeasca si pentru cateva secunde cu el, suficient cat sa realizeze ce este iubirea, si mai ales pentru cine este acea iubire.
Sus In jos
http://broken-soul.forumotion.com
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 1:55 am

Hey ! Tu chiar ai talent ! Smile
Sus In jos
Lolli
New
New
Lolli


Numarul mesajelor : 45
Puncte : 49
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/07/2009

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 2:01 am

if you said so..desi, sincera sa fiu, mie mi se par prostii ce'mi traverseaza mintea incetosata in unele minute, nimic mai mult >>
revenind, una in engleza ; ))
Your love it's a lie
Why?
Why you tell me that i represent your life?
You love to make me suffer
But, from this moment
I don't cry anymore
You'll gonna be implore me
And i'll laughing
Punching you back


Ultima editare efectuata de catre Lolli in Lun Aug 10, 2009 2:06 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://broken-soul.forumotion.com
Iris
Admin
Admin
Iris


Numarul mesajelor : 652
Puncte : 998
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 97
Localizare : So Far Away

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 2:04 am

Imi place si asta Smile Sper sa mai pui Wink
Sus In jos
Chou
New
New
Chou


Numarul mesajelor : 34
Puncte : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/07/2009
Localizare : in space with my beloved alien <33

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 2:06 am

Deci o avem p[e d'soara talentoasa aci :X:X don't kill me =)) sa stii ca imi palce ce ai scris mai ales pima poezie :X stiu eu de ce scrii asa da' loas' ca e bine :X:X te maiastept si cu altele Razz
Sus In jos
http://broken-soul.forumotion.com
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 4:13 am

o ador pe prima:x
Sus In jos
Dari
Admin
Admin
Dari


Numarul mesajelor : 1071
Puncte : 1267
Reputatie : 10
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 3:00 pm

woow cat de frumoase sunt :X
Sus In jos
https://fan-fic.forumgratuit.ro
ღAnnieღ
Boboc
Boboc
ღAnnieღ


Numarul mesajelor : 177
Puncte : 191
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/08/2009
Localizare : Ploiesti

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 4:05 pm

Foarte tare poiezia imi place mult!Cred ca esti talentata!
Supertare poiezia!
Sus In jos
bittersweet.<3
Writer
Writer
bittersweet.<3


Numarul mesajelor : 754
Puncte : 1171
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Boulevard Of Broken Dreams:X

Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitimeMar Sept 29, 2009 8:05 pm

Ceva nou te rog..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Empty
MesajSubiect: Re: Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"   Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>" Icon_minitime

Sus In jos
 
Poezii, sau cel putin asta ar trebui sa fie >>"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O poveveste despre......"Freaks"
» Rawr means "I love you" in dinosaur language.
» Zack & Cody "Ce viata minunata!"
» Time and life

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan-Fic-Mania :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: